Více než 15 let online. Skonto 5% na všechny objednávky placené převodem. Doprava 55 Kč při objednávce nad 3000 Kč. VAT Free pro firmy z EU.
Povlečení bavlna

CB Interlock Mako Jersey
  Family satén
  Klasik 100% bavlna
  s.Oliver
  Batist Bavlna Family
  bugatti
  TOM TAILOR
  ESPRIT
  Povlečení - Elegante - Soft Premium Jersey
  Estella - Soft Jersey
  Povlečení - Jersey - Soft - Modern Art
  Povlečení - Romantika Style - Perkal
  Family Krep
  Luxusní Krepový Satén - elegante
  Povlečení RW - Di Lusso
  Froté Dyckhoff
  Family jersey
  Povlečení - Jersey - Soft
  Premium Interlock Mako Jersey
  Doris Meyer - Luxury
  Soft Krep - Janine
 
  SHOP Podle Designeru
    SHOP Podle Barev
Povleeení podle barev
    % AKCE
   Shop podle barev > Černá
 
 
Luxusní Povlečení - Marble - Mramor Anthracitová - Estella - Premium Mako Satén

Luxusní Povlečení - Marble - Mramor Anthracitová - Estella - Premium Mako Satén
CZK 3840.00Povlečení - Káro a Pruhy - Antracitová - J.D. - Bavlněný Mako Satén - Modern Classic

Povlečení - Káro a Pruhy - Antracitová - J.D. - Bavlněný Mako Satén - Modern Classic
CZK 4980.00Povlečení - Káro Black - Bavlněný Flanel - Bílá & Černá - Black & White

Povlečení - Káro Black - Bavlněný Flanel - Bílá & Černá - Black & White
CZK 4850.00Povlečení - DUO Proužek - Černá - J.D.- Mako Satén - Modern Classic

Povlečení - DUO Proužek - Černá - J.D.- Mako Satén - Modern Classic
CZK 4590.00Povlečení - Midsummer Dream - Slunovrat - Mako Satén - Esprit - Podzimní Inspirace

Povlečení - Midsummer Dream - Slunovrat - Mako Satén - Esprit - Podzimní Inspirace
CZK 3999.00Povlečení - Synthetic Jungle - Mako Satén - Esprit - Grafik Design Style

Povlečení - Synthetic Jungle - Mako Satén - Esprit - Grafik Design Style
CZK 3999.00Květinové Povlečení - Louka v Santa Cruz - Bavlna Renforcé

Květinové Povlečení - Louka v Santa Cruz - Bavlna Renforcé
CZK 2290.00Turban - Froté - Černá - SuperFlauš

Turban - Froté - Černá - SuperFlauš
CZK 820.00Ručníky a Osušky - Froté - Černá - UNI - Kontrastní Chenille Bordura - Černá & Bílá

Ručníky a Osušky - Froté - Černá - UNI - Kontrastní Chenille Bordura - Černá & Bílá
CZK 590.00Luxusní Povlečení - JOOP! - Černá - Ornament - Mako Satén

Luxusní Povlečení - JOOP! - Černá - Ornament - Mako Satén
CZK 6360.00Župan se Šálovým Límcem - Černá Struktura - Černá & Bílá Kolekce

Župan se Šálovým Límcem - Černá Struktura - Černá & Bílá Kolekce
CZK 4690.00Povlečení - Půlnoční Černá -  Mako Satén - 941

Povlečení - Půlnoční Černá - Mako Satén - 941
CZK 3050.00Komfortní Povlečení - Černý Onyx - Premium Mako Satén

Komfortní Povlečení - Černý Onyx - Premium Mako Satén
CZK 2580.00Luxusní Povlečení - Chrpový Květ - Černá - Mako Satén - JOOP!

Luxusní Povlečení - Chrpový Květ - Černá - Mako Satén - JOOP!
CZK 6650.00Luxusní Povlečení - Gepardí Pár - Černá - Premium Mako Satén - Exotic Chic

Luxusní Povlečení - Gepardí Pár - Černá - Premium Mako Satén - Exotic Chic
CZK 6560.00KontaktyAktuální newsletterNovinky a TOP 50Dárkový list
Při nákupu povlečení akceptujeme platby platebními kartami VISA, MasterCard a American Express
© 2005 , www.clarabedding.com, Wikina o Povlečení, powered by imakDynamic.com
Originál je vždy nejlepší

CLARA bedding IS ALWAYS THE BEST

BAVLNA - Bavlněné povlečení je vyrobeno z jemné 100% bavlny utkané do klasické plátnové vazby. Proto jsou tyto tkaniny měkké, hladké, velmi prodyšné a příjemné k pokožce. Vyznačují se vysokou odolnost a životnost. Dezény jsou do látky natištěny. Jedná se prostý materiál vhodný pro běžné použití.

JERSEY - Materiál Jersey je interlock úplet, velmi měkký, prodyšný a savý. Tento materiál je vyroben ze 100% výběrové bavlny nebo ze 100% Mako bavlny. Pokud hledáte nejlepší pohodu a měkkost při spaní je Jersey ten správný materiál. Povlečení z Jersey je pružné a dá se pro přiblížení přirovnat k Jersey napínacím prostěradlům i když je značně pevnější a kvalitnější. Nejlepší kvalita je dosažena použitím egyptské Mako bavlny nejlepší bavlnou na trhu. 100 Nm / 1 (100 m této příze váží pouze 1 gram). Povlečení je vhodné do sušiček prádla.

KREP - Název Krep pochází z perského "Shir Shekar o" a znamená "mléko a cukr." Jedná se o bavlněnou tkaninou, která je charakteristická střídavě hladkou a zvrásněnou - krepovou tkanina po pravidelných pruzích. Krep je látka velmi jednoduchá a nenáročná na údržbu, nemusí se také žehlit. Doporučuje se, aby nebylo práno v plné pračce, jelikož látka nabývá do objemu a mohlo by dojít k potrhání. Krep má velmi dlouhou životnost při zachování svých užitných vlastností.

FROTÉ - Froté je smyčková tkanina. Jedná se o trojrozměrnou textílii, kde třetí rozměr tvoří kličky z osnov nití nad nebo pod plochou základní tkaniny. Smyčkové tkaniny se stříhanými kličkami jsou podobné sametu a říká se jim (někdy) velur. Měkké froté je směs bavlny a polyesteru, kde významný podíl tvoří čistá bavlna a nízký podíl polyester. Polyester je v materiálu aplikován pro snadnou péči o povlečení. Významným výrobcem je firma Dyckhoff.

Odpočinek v měkkých obláčcích polštářů a přikrývekbavlněným povlečením. Lehké, vzdušné povlečení z bavlny je dlouholetou, oblíbenou volbou číslo jedna, poskytující měkkou prodyšnou strukturu tkaniny, širokou škálu barev od bílé, modré, červené přes žlutou a zelenou až k fialové a černé nebo překrásných vzorů. Pro romantiky jsou tu jemné květinové vzory v pastelových barvách, pro zámecké paní ložní soupravy s krajkou a výšivkou , pro moderní interiér jednoduché i složité grafické vzory, pro milovníky čistého skandinávského stylu nabízíme nenápadné vzory ve světlých barvách, do elegantních interiéru sofistikované vzory a výjmečnou kvalitu, pro nádhernou exotiku kouzelné africké barvy i vzory,  a pro mláděž zábavné motivy jako štěnata, srdíčka, puntíky, vlajky či známá města apod..

Bavlna jako materiál pro ložní prádlo se používá v mnoha formách jako povlaky polštářů a polštářků, přikrývek ale i prostěradel a přehozů. Nabídka rozměrů je široká od malých povláčků pro kočárky, přes dětské postýlky až po velké francouzské rozměry přikrývek.

Zpracovaní bavlny pro bytový textil je bohaté, můžete vybírat z klasické hladké bavlny jako renforcé, linon, dále například bavlněný krep, který nevyžduje žehlení, je skvělý pro spánek v horkých letních dnech. Jersey povlečení nevyžduje žehlení, je příjemně měkké a nádherně mazlivé. Bavlněný satén je materiál s jemným leskem na povrchu, kterého je doaženo technikou tkaní. Ložní souprava z bavlněného saténu je ozdobou každé ložnice. Poskytuje příjemné pohodlí, prodyšnou strukturu, elegantní styl. Pro chladná období roku je zde povlečení z bavlněného flanelu s delším vlasem a biberu s kratším vlasem a jemnější strukturou. Flanelové a biberové povlečení poskytuje uklidňující teplo při spánku, je prodyšné a mazlivě měkké a hebké.

Jedinečnými materiály pro povlečení je len a pravé hedvábí.

Noblesní hedvábné povlečení i prostěradla jsou v hladkých jednobarevných variantách nebo v nádherných žakárových vzorech. Ložní soupravy z hedvábí přináší vysokou eleganci, jedinečný styl, nádherné pohodlí neutralizuje pachy, jsou bez roztočů, vhodné pro alergiky. Hedvábné povlečení přináší jedinečný smyslový zážitek pro tělo i duši, je vhodné pro každé roční období – v létě chladí a v zimě je hřejivé.

Lněné povlečení propaguje zdravý životní styl a komfort spánku. Ložní soupravy z čistě lněného plátna nebo v kombinaci s bavlnou či hedvábím otevírájí zcela nové možnosti pro ložnice. Lněné ložní prádlo je lehké, prodyšné a přináší optimální klima pro spánek s jemně masážním efektem, tento efekt je sotva znatelný, ale stále přítomen.  Len je také vhodný materál na ručníky a ubrusy. Lněné povlečení nejpohodlněnjší  přírodní optimální komfort spánku.

V naší nabídce ložního textilu najdete široký výběr materiálů, vzorů i velikostí povlečení, prostěradel, polštářů i přikrývek. Ložnice je oázou relaxace a naše krásné povlečení Vám pomůže vytvořit to nejůžaasnější místo pro Váš odpočinek.