Více než 18 let online. Skonto 5% na všechny objednávky placené převodem. Doprava 55 Kč při objednávce nad 3000 Kč. VAT Free pro firmy z EU.
Prostěradla

Jersey Napínací Prostěradla - Made in Germany
Prostěradla - Formesse Bella Donna - Jersey - Made in Germany
Mako Satén - Bavlna
Prostěradla Lesklý Satén
Mikrovlákno PES
Biber
Prostěradla - Pravé Hedvábí
Prostěradla Jersey Dětské
Povlaky na Polštářky - Soft Premium Jersey - Luxury
Len & Mako Bavlna
BABY - Prostěradla
Chrániče Matrací - Vita Life - Inkontinence
Prostěradla - Boxspring
   
  SHOP Designerů
  SHOP Podle Barev
  % AKCE
   Prostěradla - Jersey - Mako Satén - Mikrovlákno - Pravé Hedvábí - Len > Žerzej / Jersey - Prostěradla - EURO
 
 
Prostěradla - Estella - Komfort Euro Jersey
Prostěradla - Luxury - Estella - Zwirn Jersey 3% elasten
Prostěradla - JOOP! - Luxury - 3% elasten
Prémiové Prostěradla - Formesse Bella Donna - Jersey 54 barev - Doporučujeme
Prostěradla - Estella - Komfort Euro Jersey
Prostěradla - Luxury - Estella - Zwirn Jersey 3% elastenu
Prostěradla - JOOP ! - Luxury
Prostěradla Bella Donna Formesse
Navštivte nás také na našem webu www.claracurtains.com
Komfortní Prostěradla - Jersey - Premium - Luxury 4% elastenu
Prostěradla - Jersey - Bassetti - 5% elasten
Prostěradla - Kirsten Balk DeLuxe - Vodní Postele 3% elastenu
Prostěradla - Doppel-Jersey dvojitě splétané
Komfortní Prostěradla - Jersey - Premium - Luxury 4% elastenu
Prostěradla - Jersey - Bassetti
Prostěradla - DeLuxe - Vodní Postele 3% elastenu
Prostěradla - Doppel-Jersey dvojitě splétané
Navštivte nás také na našem webu www.claracurtains.com
Uni Style - Jersey - Prostěradla
Uni Style de Luxe Comfort - Zwirn Jersey 4% elasten
Prostěradla - elegante - Mako Jersey 3% Lycra
BIO Multi Streč - Jersey - Prostěradla 3% Lycra
Uni Style - Jersey - Prostěradla
Uni Style de Luxe Comfort - Zwirn Jersey 4% elasten
Prostěradla - elegante - Mako Jersey 3% Lycra
BIO Multi Streč - Jersey - Prostěradla 3% Lycra
Navštivte nás také na našem webu www.claracurtains.com
BIO Prostěradla - Jersey Interlock - Comfort
Prostěradla - Mako Jersey - Classic - Bavlna
Prostěradla - Mako Jersey - Comfort Elastic - Bavlna
Prostěradla - Jersey Collection - Tom Tailor
BIO Prostěradla - Jersey Interlock - Comfort
Prostěradla - Mako Jersey - Classic - Bavlna
Prostěradla - Mako Jersey - Comfort Elastic - Bavlna
Prostěradla - Jersey Collection - Tom Tailor
Navštivte nás také na našem webu www.claracurtains.com
CLARA wellness
 
Estella Estella JOOP! Bassetti cb Kirsten Balk Kirsten Balk CLARA bedding CLARA bedding CLARA bedding elegante CLARA bedding CLARA beddingCLARA bedding CLARA beddingCLARA bedding
KontaktyAktuální newsletterNovinky a TOP 50Dárkový list
Při nákupu povlečení akceptujeme platby platebními kartami VISA, MasterCard a American Express
© 2005 , www.clarabedding.com, Wikina o Povlečení, powered by imakDynamic.com
Originál je vždy nejlepší

CLARA bedding IS ALWAYS THE BEST

BAVLNA - Bavlněné povlečení je vyrobeno z jemné 100% bavlny utkané do klasické plátnové vazby. Proto jsou tyto tkaniny měkké, hladké, velmi prodyšné a příjemné k pokožce. Vyznačují se vysokou odolnost a životnost. Dezény jsou do látky natištěny. Jedná se prostý materiál vhodný pro běžné použití.

JERSEY - Materiál Jersey je interlock úplet, velmi měkký, prodyšný a savý. Tento materiál je vyroben ze 100% výběrové bavlny nebo ze 100% Mako bavlny. Pokud hledáte nejlepší pohodu a měkkost při spaní je Jersey ten správný materiál. Povlečení z Jersey je pružné a dá se pro přiblížení přirovnat k Jersey napínacím prostěradlům i když je značně pevnější a kvalitnější. Nejlepší kvalita je dosažena použitím egyptské Mako bavlny nejlepší bavlnou na trhu. 100 Nm / 1 (100 m této příze váží pouze 1 gram). Povlečení je vhodné do sušiček prádla.

KREP - Název Krep pochází z perského "Shir Shekar o" a znamená "mléko a cukr." Jedná se o bavlněnou tkaninou, která je charakteristická střídavě hladkou a zvrásněnou - krepovou tkanina po pravidelných pruzích. Krep je látka velmi jednoduchá a nenáročná na údržbu, nemusí se také žehlit. Doporučuje se, aby nebylo práno v plné pračce, jelikož látka nabývá do objemu a mohlo by dojít k potrhání. Krep má velmi dlouhou životnost při zachování svých užitných vlastností.

FROTÉ - Froté je smyčková tkanina. Jedná se o trojrozměrnou textílii, kde třetí rozměr tvoří kličky z osnov nití nad nebo pod plochou základní tkaniny. Smyčkové tkaniny se stříhanými kličkami jsou podobné sametu a říká se jim (někdy) velur. Měkké froté je směs bavlny a polyesteru, kde významný podíl tvoří čistá bavlna a nízký podíl polyester. Polyester je v materiálu aplikován pro snadnou péči o povlečení. Významným výrobcem je firma Dyckhoff.

Odpočinek v měkkých obláčcích polštářů a přikrývekbavlněným povlečením. Lehké, vzdušné povlečení z bavlny je dlouholetou, oblíbenou volbou číslo jedna, poskytující měkkou prodyšnou strukturu tkaniny, širokou škálu barev od bílé, modré, červené přes žlutou a zelenou až k fialové a černé nebo překrásných vzorů. Pro romantiky jsou tu jemné květinové vzory v pastelových barvách, pro zámecké paní ložní soupravy s krajkou a výšivkou , pro moderní interiér jednoduché i složité grafické vzory, pro milovníky čistého skandinávského stylu nabízíme nenápadné vzory ve světlých barvách, do elegantních interiéru sofistikované vzory a výjmečnou kvalitu, pro nádhernou exotiku kouzelné africké barvy i vzory,  a pro mláděž zábavné motivy jako štěnata, srdíčka, puntíky, vlajky či známá města apod..

Bavlna jako materiál pro ložní prádlo se používá v mnoha formách jako povlaky polštářů a polštářků, přikrývek ale i prostěradel a přehozů. Nabídka rozměrů je široká od malých povláčků pro kočárky, přes dětské postýlky až po velké francouzské rozměry přikrývek.

Zpracovaní bavlny pro bytový textil je bohaté, můžete vybírat z klasické hladké bavlny jako renforcé, linon, dále například bavlněný krep, který nevyžduje žehlení, je skvělý pro spánek v horkých letních dnech. Jersey povlečení nevyžduje žehlení, je příjemně měkké a nádherně mazlivé. Bavlněný satén je materiál s jemným leskem na povrchu, kterého je doaženo technikou tkaní. Ložní souprava z bavlněného saténu je ozdobou každé ložnice. Poskytuje příjemné pohodlí, prodyšnou strukturu, elegantní styl. Pro chladná období roku je zde povlečení z bavlněného flanelu s delším vlasem a biberu s kratším vlasem a jemnější strukturou. Flanelové a biberové povlečení poskytuje uklidňující teplo při spánku, je prodyšné a mazlivě měkké a hebké.

Jedinečnými materiály pro povlečení je len a pravé hedvábí.

Noblesní hedvábné povlečení i prostěradla jsou v hladkých jednobarevných variantách nebo v nádherných žakárových vzorech. Ložní soupravy z hedvábí přináší vysokou eleganci, jedinečný styl, nádherné pohodlí neutralizuje pachy, jsou bez roztočů, vhodné pro alergiky. Hedvábné povlečení přináší jedinečný smyslový zážitek pro tělo i duši, je vhodné pro každé roční období – v létě chladí a v zimě je hřejivé.

Lněné povlečení propaguje zdravý životní styl a komfort spánku. Ložní soupravy z čistě lněného plátna nebo v kombinaci s bavlnou či hedvábím otevírájí zcela nové možnosti pro ložnice. Lněné ložní prádlo je lehké, prodyšné a přináší optimální klima pro spánek s jemně masážním efektem, tento efekt je sotva znatelný, ale stále přítomen.  Len je také vhodný materál na ručníky a ubrusy. Lněné povlečení nejpohodlněnjší  přírodní optimální komfort spánku.

V naší nabídce ložního textilu najdete široký výběr materiálů, vzorů i velikostí povlečení, prostěradel, polštářů i přikrývek. Ložnice je oázou relaxace a naše krásné povlečení Vám pomůže vytvořit to nejůžaasnější místo pro Váš odpočinek.