Více než 18 let online. Skonto 5% na všechny objednávky placené převodem. Doprava 55 Kč při objednávce nad 3000 Kč. VAT Free pro firmy z EU.
Přikrývky & Polštáře

Přikrývky z Prachového Peří
Přikrývky Duté vlákno
Polštáře Péřové - COMFORT
Polštáře - Duté Vlákno
Přikrývky NATUR a BIO
Polštáře a Přikrývky Tencel & Lyocel
Přikrývky velikosti XXL
Přikrývky a Polštáře pro alergiky
Přikrývky MERINO vlna
Přikrývky velbloudí srst
Přikrývky Yak - Jačí srst
Přikrývky luxusní - billerbeck Made in Germany
Přikrývky luxusní - Swiss Made
Přikrývky Kajčí peří - Swiss Made
Přikrývky a Polštáře - Schlossberg
Přikrývky a Polštáře - billerbeck Swiss
Přikrývky Dětské NOMITE
Přikrývky Dětská NATUR
Lehké Letní Přikrývky
Chrániče Matrací
Zdravotní Polštáře
   
  SHOP Designerů
  SHOP Podle Barev
  % AKCE
   Polštáře a Přikrývky > Luxusní - Přikrývky a Polštáře - Christian Fischbacher - Swiss Made > Christian Fischbacher - Luxusní Péřové Přikrývky v Hedvábí
 
 
 
Péřové Přikrývky Pravé Hedvábí
Péřové Přikrývky Hedvábí
Přírodní dárek - Peří a prachové peří je nádherným darem přírody. Péřové kazetové přikrývky Christian Fischbacher jsou lehké a mazlivě příjemné. Poskytují hluboký a klidný spánek díky své povaze snadno absorbovat vlhkost a opět ji uvolnit do okolního prostředí. Skvěle izolují a poskytují správnou teplotu pro spánek v každé roční době. Pro tyto luxusní kazetové přikrývky je používáno jedninečného jemného pravého hedvábí a prvotřídní peří mazurských hus (kvalita úrovně 1 - což je nejvyšší dostupná kvalita). Mazurské peří je synonymem kvality, velkého a nadýchaného peří. Díky drsnému počasí v zimních měsících mají tyto husy husté a objemné peří. Jen tak se mohou chránit proti chladu. Peří masurských hus je exkluzivní výplňový materiál pro péřové přikrývky a polštáře. Přináší přirozené klima pro zdravý a spokojený spánek. Všechny přikrývky jsou vyráběny ve Švýcarsku a nesou označení nejvyšší kvality.
 
 
Luxusní Letní Přikrývka Lehká - Prince - Pravé Hedvábí - Jaquard Paisley - Kajčí Peří

Luxusní Letní Přikrývka Lehká - Prince - Pravé Hedvábí - Jaquard Paisley - Kajčí Peří
CZK 98300.00Luxusní Celoroční Přikrývka Lehká - Queen - Pravé Hedvábí - Jaquard Paisley - Kajčí Peří

Luxusní Celoroční Přikrývka Lehká - Queen - Pravé Hedvábí - Jaquard Paisley - Kajčí Peří
CZK 127950.00Luxusní Celoroční Přikrývka - King - Pravé Hedvábí - Kajčí Peří

Luxusní Celoroční Přikrývka - King - Pravé Hedvábí - Kajčí Peří
CZK 156370.00Luxusní Celoroční Přikrývka - King - Pravé Hedvábí - Jaquard Paisley - Kajčí Peří

Luxusní Celoroční Přikrývka - King - Pravé Hedvábí - Jaquard Paisley - Kajčí Peří
CZK 156370.00Lehká Péřová Přikrývka - Lugano - Pravé Hedvábí - Peří

Lehká Péřová Přikrývka - Lugano - Pravé Hedvábí - Peří
CZK 26970.00Lehká Celoroční Péřová Přikrývka - Basel - Pravé Hedvábí - Peří

Lehká Celoroční Péřová Přikrývka - Basel - Pravé Hedvábí - Peří
CZK 29550.00Celoroční Péřová Přikrývka - Luzern - Pravé Hedvábí - Peří

Celoroční Péřová Přikrývka - Luzern - Pravé Hedvábí - Peří
CZK 32130.00Zimní Péřová Přikrývka - Zermatt - Pravé Hedvábí  - Peří

Zimní Péřová Přikrývka - Zermatt - Pravé Hedvábí - Peří
CZK 36960.00Péřová Přikrývka Čtyři Roční Období - Genf - Pravé Hedvábí - Peří

Péřová Přikrývka Čtyři Roční Období - Genf - Pravé Hedvábí - Peří
CZK 56130.00Lehká Celoroční Péřová Přikrývka - Basel - Pravé Hedvábí - Jaquard Paisley - Peří

Lehká Celoroční Péřová Přikrývka - Basel - Pravé Hedvábí - Jaquard Paisley - Peří
CZK 29550.00Lehká Péřová Přikrývka - Lugano - Pravé Hedvábí - Jaquard Paisley  - Peří

Lehká Péřová Přikrývka - Lugano - Pravé Hedvábí - Jaquard Paisley - Peří
CZK 26970.00Celoroční Péřová Přikrývka - Luzern - Pravé Hedvábí - Jaquard Paisley  - Peří

Celoroční Péřová Přikrývka - Luzern - Pravé Hedvábí - Jaquard Paisley - Peří
CZK 32130.00 
KontaktyAktuální newsletterNovinky a TOP 50Dárkový list
Při nákupu povlečení akceptujeme platby platebními kartami VISA, MasterCard a American Express
© 2005 , www.clarabedding.com, Wikina o Povlečení, powered by imakDynamic.com
Originál je vždy nejlepší

CLARA bedding IS ALWAYS THE BEST

BAVLNA - Bavlněné povlečení je vyrobeno z jemné 100% bavlny utkané do klasické plátnové vazby. Proto jsou tyto tkaniny měkké, hladké, velmi prodyšné a příjemné k pokožce. Vyznačují se vysokou odolnost a životnost. Dezény jsou do látky natištěny. Jedná se prostý materiál vhodný pro běžné použití.

JERSEY - Materiál Jersey je interlock úplet, velmi měkký, prodyšný a savý. Tento materiál je vyroben ze 100% výběrové bavlny nebo ze 100% Mako bavlny. Pokud hledáte nejlepší pohodu a měkkost při spaní je Jersey ten správný materiál. Povlečení z Jersey je pružné a dá se pro přiblížení přirovnat k Jersey napínacím prostěradlům i když je značně pevnější a kvalitnější. Nejlepší kvalita je dosažena použitím egyptské Mako bavlny nejlepší bavlnou na trhu. 100 Nm / 1 (100 m této příze váží pouze 1 gram). Povlečení je vhodné do sušiček prádla.

KREP - Název Krep pochází z perského "Shir Shekar o" a znamená "mléko a cukr." Jedná se o bavlněnou tkaninou, která je charakteristická střídavě hladkou a zvrásněnou - krepovou tkanina po pravidelných pruzích. Krep je látka velmi jednoduchá a nenáročná na údržbu, nemusí se také žehlit. Doporučuje se, aby nebylo práno v plné pračce, jelikož látka nabývá do objemu a mohlo by dojít k potrhání. Krep má velmi dlouhou životnost při zachování svých užitných vlastností.

FROTÉ - Froté je smyčková tkanina. Jedná se o trojrozměrnou textílii, kde třetí rozměr tvoří kličky z osnov nití nad nebo pod plochou základní tkaniny. Smyčkové tkaniny se stříhanými kličkami jsou podobné sametu a říká se jim (někdy) velur. Měkké froté je směs bavlny a polyesteru, kde významný podíl tvoří čistá bavlna a nízký podíl polyester. Polyester je v materiálu aplikován pro snadnou péči o povlečení. Významným výrobcem je firma Dyckhoff.

Odpočinek v měkkých obláčcích polštářů a přikrývekbavlněným povlečením. Lehké, vzdušné povlečení z bavlny je dlouholetou, oblíbenou volbou číslo jedna, poskytující měkkou prodyšnou strukturu tkaniny, širokou škálu barev od bílé, modré, červené přes žlutou a zelenou až k fialové a černé nebo překrásných vzorů. Pro romantiky jsou tu jemné květinové vzory v pastelových barvách, pro zámecké paní ložní soupravy s krajkou a výšivkou , pro moderní interiér jednoduché i složité grafické vzory, pro milovníky čistého skandinávského stylu nabízíme nenápadné vzory ve světlých barvách, do elegantních interiéru sofistikované vzory a výjmečnou kvalitu, pro nádhernou exotiku kouzelné africké barvy i vzory,  a pro mláděž zábavné motivy jako štěnata, srdíčka, puntíky, vlajky či známá města apod..

Bavlna jako materiál pro ložní prádlo se používá v mnoha formách jako povlaky polštářů a polštářků, přikrývek ale i prostěradel a přehozů. Nabídka rozměrů je široká od malých povláčků pro kočárky, přes dětské postýlky až po velké francouzské rozměry přikrývek.

Zpracovaní bavlny pro bytový textil je bohaté, můžete vybírat z klasické hladké bavlny jako renforcé, linon, dále například bavlněný krep, který nevyžduje žehlení, je skvělý pro spánek v horkých letních dnech. Jersey povlečení nevyžduje žehlení, je příjemně měkké a nádherně mazlivé. Bavlněný satén je materiál s jemným leskem na povrchu, kterého je doaženo technikou tkaní. Ložní souprava z bavlněného saténu je ozdobou každé ložnice. Poskytuje příjemné pohodlí, prodyšnou strukturu, elegantní styl. Pro chladná období roku je zde povlečení z bavlněného flanelu s delším vlasem a biberu s kratším vlasem a jemnější strukturou. Flanelové a biberové povlečení poskytuje uklidňující teplo při spánku, je prodyšné a mazlivě měkké a hebké.

Jedinečnými materiály pro povlečení je len a pravé hedvábí.

Noblesní hedvábné povlečení i prostěradla jsou v hladkých jednobarevných variantách nebo v nádherných žakárových vzorech. Ložní soupravy z hedvábí přináší vysokou eleganci, jedinečný styl, nádherné pohodlí neutralizuje pachy, jsou bez roztočů, vhodné pro alergiky. Hedvábné povlečení přináší jedinečný smyslový zážitek pro tělo i duši, je vhodné pro každé roční období – v létě chladí a v zimě je hřejivé.

Lněné povlečení propaguje zdravý životní styl a komfort spánku. Ložní soupravy z čistě lněného plátna nebo v kombinaci s bavlnou či hedvábím otevírájí zcela nové možnosti pro ložnice. Lněné ložní prádlo je lehké, prodyšné a přináší optimální klima pro spánek s jemně masážním efektem, tento efekt je sotva znatelný, ale stále přítomen.  Len je také vhodný materál na ručníky a ubrusy. Lněné povlečení nejpohodlněnjší  přírodní optimální komfort spánku.

V naší nabídce ložního textilu najdete široký výběr materiálů, vzorů i velikostí povlečení, prostěradel, polštářů i přikrývek. Ložnice je oázou relaxace a naše krásné povlečení Vám pomůže vytvořit to nejůžaasnější místo pro Váš odpočinek.